Kontakt z nami

(+48) 500 556 986

Aktualności

Natychmiastowe ujędrnienie i odmłodzenie ciała – to wszystko gwarantuje dostępny w naszym salonie zabieg Terapii Elektro-Akustycznej Skin Shock (EAT Skin Shock). To nowatorskie rozwiązanie bazuje na połączeniu terapii falami akustycznymi (shockowymi) i elektrycznymi. Zabieg jest niezwykle wszechstronny – pobudza regenerację i odbudowę tkanek, w tym nasila produkcję kolagenu. EAT bywa wykorzystywany w terapii antycellulitowej – doskonale usprawnia metabolizm komórkowy – zmniejsza obrzęki i usuwa uboczne produkty przemiany materii. Używa się go do redukcji blizn i rozstępów. Jego skuteczność potwierdziły badania kliniczne.
SPRAWDŹ WARUNKI WYNAJMU>>

Efekty zabiegu:

  • Redukcja cellulitu
  • Ujędrnienie, wygładzenie skóry
  • Zwiększenie elastyczności i napięcia skóry
  • Poprawa kolorytu skóry
  • Redukcja obrzęków
  • Redukcja blizn
  • Redukcja rozstępów

Fale akustyczne

To pneumatycznie generowane fale mechaniczne charakteryzujące się skokowym wzrostem ciśnienia, wysoką amplitudą i brakiem okresowości. Wyzwalane przez aplikator fale energii są efektem transformacji energii kinetycznej wytwarzanej przez sprężone powietrze z kompresora. Energia przenika przez tkankę i jest przenoszona w głąb w formie skoncentrowanych fal akustycznych rozpraszanych przez specjalnie zaprojektowaną końcówkę aplikatora.

Specjalistyczne fale akustyczne

Specjalnie zaprojektowana końcówka do masażu akustycznego jest wykorzystywana jako elektroda przewodząca dostarczająca impulsy fal elektrycznych bezpośrednio w głąb tkanki. Kształty fal elektrycznych są dopasowywane przez aparat w zależności od diagnozy i wymaganego programu zabiegowego.

Newaskularyzacja

Nowotworzenie naczyń. Wzrost nowych kapilarów (naczyń włoskowatych) poprawa mikrocyrkulacji i metabolizmu oraz dotlenienia na obszarze zabiegowym.

Przemodelowanie kolagenu

Proces pseudozapalny powodowany uderzeniami impulsów energii wywołuje uwalnianie się leczniczych czynników stymulujących rozrastanie się fibroblastów. Proces ten prowadzi do powstawania nowych zagęszczonych pasm kolagenu.

Eliminacja złogów

Udrożnienie systemu limfatycznego przyspiesza usuwanie złogów limfatycznych, ubocznych produktów przemiany materii. Prowadzi to do redukcji obrzęków i szybszej regeneracji tkanki.

Zapytaj o cenę wynajmu lasera, skorzystaj z korzystnych rabatów na początek współpracy

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com