Kontakt z nami

(+48) 500 556 986

Aktualności

Oferujemy wynajem najnowszego lasera LightSheer Desire™ - amerykańskiej firmy Lumenis- lidera w branży systemów laserowych od 1966 roku. Laser LightSheer na świecie uznany jest za złoty standard epilacji i cieszy się ogromną popularnością. Światowa premiera lasera LightSheer DESIRE™ miała miejsce w kwietniu 2014 roku.

Tylko w ofercie firmy Beauty Systems wynajem lasera LightSheer Desire™- modelu z kwietnia 2015 roku- z dwoma głowicami zabiegowymi: standardowa głowica ET o wymiarach 9mm x 9mm, oraz głowica HS o wymiarach 22mm x 35mm.
Beauty Systems wynajem laser diodowy LightSheer Desire

Laser diodowy LightSheer Desire skutecznie usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie uszkadza skóry wokół, posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydawany przez U.S.FDA (Food & Drug Administration) respektowany na całym świecie. Praca laserem LightSheer daje gwarancję skuteczności oraz oczekiwany efekt w niewielkiej liczbie zabiegów. Jest niezastąpiony dla osób, którym zależy na zadbanym wyglądzie, a jednocześnie komforcie w postaci starannej i całkowicie bezpiecznej metodzie epilacji.

Zasada działania lasera diodowego LIGHT SHEER DESIRE polega na selektywnej fototermolizie. Wiązka światła laserowego wnika do 2 mm w głąb skóry i jest pochłaniana przez barwnik włosa czyli melaninę. W dalszym ciągu energia zamieniana jest na ciepło, które jest dostarczane do macierzy włosa, tam też następuje zatrzymanie absorpcji ciepła i destrukcja, czyli całkowite zniszczenie macierzy.

Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka. Długość fali emitowanej przez diodę wynosi 800 nm. Światło lasera działa powierzchniowo, nie wpływając tym samym na funkcje organizmu.

W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa końcówka ET o wielkości pola zabiegowego 9 na 9 mm została zaopatrzona w niepowtarzalny, opatentowany system chłodzenia ChillTip™ (temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie 4ºC), który natychmiastowo zwiększa relaksację termiczną powierzchni poddanej zabiegowi, chroni skórę i sprawia że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dzięki czemu ryzyko powikłań przy wysokich energiach zostało zniwelowane do poziomu 0,01%

beauty systems lightsheer desire głowica HS ET system zassania Vacuum
beauty systems lightsheer desire głowica HS system zassania Vacuum
Druga, innowacyjna końcówka zabiegowa HS o wymiarach 22 na 35 mm dzięki specjalnie opatentowanemu systemowi podciśnienia VACUUM pozwala na 10-krotnie szybszą epilację dużych powierzchni zabiegowych, oraz wyeliminowanie dyskomfortu pacjenta. Zasysanie skóry poddanej zabiegowej do wnętrza głowicy zwiększa absorpcję energii dzięki czemu uzyskujemy skuteczną epilację przy niższych parametrach zabiegowych, dzięki czemu zabieg laserem Light Sheer Desire jest bezbolesny!

Beauty Systems wynajem laser diodowy LightSheer Desire koncowka HS

MECHANIZM DZIAŁANIA LASERA

Energia wyzwalana przez diody lasera jest zamieniana w ciepło i takie też jest dostarczane do macierzy włosa. Aby usunąć włosy, czyli zniszczyć macierz włosa muszą być spełnione podstawowe warunki tj. włos powinien być ciemny a skóra możliwie jak najjaśniejsza. Im bardziej warunki odbiegają od „ideału” tym trzeba liczyć się z gorszymi efektami zabiegowymi i większą liczbą zabiegów. Włosów siwych, blond i rudych ze względu na brak melaniny nie można usunąć.

Ilość zabiegów jest ściśle uwarunkowana cyklami wzrostowymi włosa, jak wiemy nie wszystkie włosy rosną równocześnie, tylko część z nich znajduje się w aktywnej fazie wzrostu (anagenie) i właśnie one pochłaniają energię lasera, pozostałe włosy są w fazie "uśpienia" (katagenie, oraz telogenie), która ma różne okresy trwania od 5-8 tygodni (w przypadku epilacji wąsika, bródki, pach, brzucha, bikini, pośladków) do 10-12 tygodni (w przypadku epilacji nóg, torsu, pleców). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu nowego włosa, dlatego też zabiegi muszą być powtarzane w cyklach, czterech do ośmiu razy, aby usunąć prawie wszystkie włosy 98%.

W większości przypadków po pięciu zabiegach następuje bardzo znacząca redukcja owłosienia. Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte ok. 20-30% włosów, po czterech zabiegach ok. 80%. Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, nie stwarzające problemów.

Beauty Systems epilacja laserowa light sheer desire

Przykładowy czas zabiegowy laserem Light Sheer Desire:
– pachy: 3-5 minut
– bikini intymne: 10-15 minut

– bikini francuskie: 5-10 minut
– ramiona: 10-15 minut

– plecy: 20-30 minut
– klatka piersiowa: 15-20 minut

– łydki: 15-20 minut
– uda: 20-30 minut
– całe nogi: 40 minut

– wąsik: 10 minut
– bródka: 3-5 minut

Beauty systems wynajem laserow LightSheer Desire ilosc implusowPRZED ZABIEGIEM


 • Pierwszy zabieg poprzedzony jest profesjonalnym wywiadem medycznym i próbą laserową.
 • Jeśli skóra jest sucha należy tydzień wcześniej 2 razy dziennie stosować emolienty (kremy odżywczo- regenerujące) w miejscach które chcemy poddać zabiegowi epilacji, oraz pić dużo wody
 • Przed zabiegiem skóra powinna być możliwie jak najdokładniej ogolona, umyta i niczym nieposmarowana! (zwłaszcza balsamami z drobinkami odbijającymi światło, oraz kremami z filtrami UV)
 • Po opalaniu zabieg można przeprowadzić dopiero po ustąpieniu świeżej opalenizny min. 2 tyg. przerwy, w przypadku osób o ciemniejszej karnacji przerwa od opalania powinna wynosić minimum 1 miesiąc
 • Nie należy stosować samoopalaczy na 2 tyg. przed zabiegiem
 • Nie należy wyrywać włosów pęsetą, lub woskiem minimum 4 tygodnie przed zabiegiem.
 • Nie wolno stosować kremów depilujących 1 tydzień przed zabiegiem.
 • Nie wolno stosować również: leków uczulających na słońce (np. antybiotyki - zabieg może być przeprowadzony najwcześniej po tygodniu od zakończenia leczenia, jak również antydepresanty), ziół, herbat takich jak: dziurawca, nagietka, skrzypu i pokrzywy, oraz kosmetyków i leków złuszczających (min. 1 tydzień przed zabiegiem), kremów zawierających retinol, isotretinoinę, kwasy owocowe, wit. C itp. min. 1 miesiąc przed zabiegiem.
 • Zabieg laserowy po stosowaniu terapii retinoidami (np. Izotec, Roaccutane) można wykonać najwcześniej 6 miesięcy po zakończeniu kuracji.


PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • ciąża,
 • cukrzyca, epilepsja (padaczka)
 • bielactwo, łuszczyca,
 • duża skłonność do przebarwień skóry,
 • przyjmowanie leków światłouczulających, retinoidów,
 • przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi (antykoagulantów),
 • picie ziół (dziurawiec, nagietek, skrzyp, pokrzywa- należy zaprzestać spożywania na 2-3 tyg. przed zabiegiem),
 • stosowanie kremu z retinolem (należy zaprzestać stosowania na 3 tyg. przed zabiegiem),
 • świeża opalenizna (również solarium - 5 tyg. oraz samoopalacze - 2 tyg.),
 • depilacja woskiem i pęsetą (należy zaprzestać stosowania na 1 miesiąc przed zabiegiem),
 • peeling (należy zaprzestać stosowania na 1 tydzień przed zabiegiem),
 • kolor włosów (włosy siwe, rude, jasny blond nie reagują na światło lasera).


PO ZABIEGU

 • Zabiegi należy powtarzać co 5-12 tygodni (zależnie od części ciała oraz cech indywidualnych).
 • Znaczące wydłużenie lub skrócenie przerwy między zabiegami może spowodować słabszy efekt zabiegu.
 • Nie wolno opalać się i należy bezwzględnie chronić skórę przed słońcem minimum przez tydzień po zabiegu.
 • Nie wolno stosować: leków uczulających na słońce, dziurawca, nagietka, kosmetyków i leków złuszczających (min. do 2 tygodni po zabiegu).
 • Przez 3 dni po zabiegu zachowywać się jak po opażeniu na słońcu: nie należy kąpać się w gorącej wodzie, korzystać z sauny i basenu, nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu itp., nie podrażniać skóry w okolicy zabiegu, 2 razy dziennie stosować krem alantan plus lub bepanthen.


Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na przeprowadzony zabieg. Może wystąpić zaczerwienie lub niewielkie podrażnienie okołomieszkowe, bardzo rzadko mogą wystąpić miejscowe przebarwienia lub odbarwienia, które ustępują po kilku dniach. Przy wyjątkowej nadwrażliwości zmiany mogą utrzymywać się do kilku tygodni.

Przykładowe zdjęcia (materiały własne):