Kontakt z nami

(+48) 500 556 986

Aktualności

Światowy hit w liftingu – tylko 16 urządzeń w Polsce!!!

Przygotowaliśmy dla Państwa porównanie konkurujących ze sobą urządzeń: New Midas, Zaffiro, Exilis

NEW MIDAS – trzy typy energii ICE + IR + RF (kriogenika + podczerwień + fale radiowe) ZAFFIRO – trzy typy energii ICE + IR + RF (kriogenika + podczerwień + fale radiowe) EXILIS – dwa typy energii RF + ULTRADŹWIĘKI ( fale radiowe + ultradźwięki) W urządzeniach NEW MIDAS i ZAFFIRO silny system chłodzenia (aby chronić skórę przed bólem i poparzeniem) oraz energia fal radiowych i podczerwieni służą do przenikania skóry właściwej i wspomagania regeneracji kolagenu. To efekt synergii daje niepowtarzalny rezultat liftingujący oraz redukujący tłuszcz. Urządzenie EXILIS posiada tylko dwa typy energii fale radiowe i ultradźwięki, tym samym zabiegi są mniej efektywne w porównaniu z NEW MIDAS czy ZAFFIRO

NEW MIDAS to wyjątkowe połączenie 3 technologii ICE RF IR (kriogenika + fale radiowe + podczerwień)

SPRAWDŹ WARUNKI WYNAJMU>>

TWARZ

Silny system chłodzenia oraz energia fal radiowych i podczerwieni służą do przenikania skóry właściwej i wspomagania regeneracji kolagenu. To efekt synergii daje niepowtarzalny rezultat liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, zwiększenia gęstości i napięcia skóry, remodelingu kolagenu oraz poprawy owalu twarzy.

Efekt działania:
 • podniesienie owalu twarzy i podbródka
 • ujędrnienie struktury skóry
 • spłycenie głębokich zmarszczek
 • redukcja woreczków tłuszczowych pod oczami
 • odbudowa kolagenu
 • redukcja rozszeżonych porów
 • profilaktyka – terapia przeciwstarzeniowa

Z wiekiem ilość kolagenu w skórze zmniejsza się, po 25 roku życia o 1% w ciągu roku. Na skórze pojawiają się pierwsze zmarszczki. Dodatkowo działająca grawitacja powoduje opadanie skóry. Do niedawna nie znano rozwiązania na najbardziej rozpowszechniony problem skóry jakim jest jej zwiotczenie. Dzięki NEW MIDAS można odwrócić proces starzenia skóry oraz zlikwidować nieestetyczny wygląd braku jej jędrności. Metoda NEW MIDAS służy do niechirurgicznego liftingu skóry twarzy i ciała. Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR o długości fali (750-1800nm), powodujące jednolite i stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej (do 65°C) ze stałym, ochronnym chłodzeniem powierzchniowym. Głowica RF dodatkowo wywołuje pożądany efekt termiczny w tkance.  Efekt termiczny zachodzący w dolnych warstwach skóry powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje gwałtownym skurczeniem się włókien do ich pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napiętość i elastyczność, zmianom ulega również jej struktura, przez co zmarszczki zostają wygładzone. Pod wpływem wysokiej temperatury fibroblasty stymulowane są do produkcji nowych włókien kolagenowych (kolagenogeneza). Dzięki zwiększonej produkcji kolagenu o ok. 30% – uzyskujemy efekt zwiększania gęstości skóry, liftingu. Proces tworzenia kolagenu jest długofalowy i następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy po 3-6 miesiącach od zabiegu.

CIAŁO

Innowacyjna technologia szybkiego spalania tłuszczu i modelowania sylwetki. Najnowocześniejsza Platforma Medyczna o najwyższysz parametrach tylko w Gabinetach Medycyny Estetycznej oraz najnowocześniejszej kosmetologii.

Redukcja tkanki tłuszczowej
ICE – silny system chłodzenia schładza naskórek i pozwala podgrzać obszary tkanki tłuszczowej RF + IR – dostarczając ciepło do wybranej partii skóry, podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jej rozkładu. Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu. Bezbolesny i szybki zabieg z głębokim podgrzewaniem tkanki tłuszczowej daje natychmiastowe efekty. Po każdym zabiegu widoczny jest mniejszy obwód ciała oraz znikające nierówności cellulitowe.

Zabieg polecany jest na następujące obszary:

 • twarz i szyję – likwidacja wszelkich obwisłości, poprawa owalu twarzy, podniesienie opadających policzków, likwidacja bruzd wargowo-nosowych, widoczna poprawa napięcia i elastyczności skóry.
 • brzuch – doskonały efekt obkurczania skóry u kobiet po porodzie, osób po odchudzaniu
 • ramiona – likwidacja obwisłej skóry wewnętrznej strony ramion
 • nogi – doskonałe rezultaty zabiegów na wewnętrzną stronę ud i obszaru nad kolanami
 • pośladki – podniesienie, lifting pośladków

Zapytaj o cenę wynajmu lasera, skorzystaj z korzystnych rabatów na początek współpracy

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com